Apolerro Pixel

Jaké používat prohlížeče

Koukněte se jaký prohlížeč je určený přímo pro vás

Jaké požívat prohlížeče

Jedním z nejpoužívanějších prohlížečů je google chrome. Tento prohlížeč je dobrý, pokud chcete používat funkce od google. Pokud ale nepotřebujete využívat tyto funkce a máte windows 10, bude dobré využívat předinstalovaný prohlížeč od microsoft. Pokud rádi koukáte na zprávy, tak doporučuji stáhnout prohlížeč seznam.cz. Pokud chcete rychlí prohlížeč bez služeb, potom stáhnout prohlížeč opera nebo firefox. Bohužel žádný prohlížeč nelze dát rovnou do webu. Pro všechny tyto prohlížeče existují mobilní aplikace.

Celkové hodnocení:

Google chrome

Prohlížeč google chrome je super prohlížeč se spoustou funkcí od google. Těchto funkcí je spoustu a uvidíte je na stránce GOOGLE na nešem webu. Pokud ale nepoužíváte tyto funkce, tak prohlížeč umí i vybrat z textu informaci a přímo vám odpovědět na otázku. Rozhodně toho dokáže opravdu mnoho. Můžete si vytvořit google účet a mít tak data sinchrozovaná s mobilním telefonem. Zároveň obsahuje velice přesný překladač stránek.

Edge

Je prohlížeč vyvinutý v microsoftu a tak když se přes svůj microsoft účet spojíte, synchronizují se vám data te všech aplikací microsoft, které zde samozdřejmě máte. O aplikacích najdete na stránkách aplikace microsoft. Prostředí je asi nejhezčí ze zmiňovaných prohlížečů. Je dobře nastavitelný. Fungují zde záložky pojmenované jako kolekce. Je předinstalovaný ve windows 10. Bohužel ale nepodporuje nějaké aplikace jako je daňový portál a další. Mobilní aplikace má spoustu funkcí a hodnotím hodně dobře.

Opera

Opera vám umožňuje propojení s mobilním telefonem na nižší úrovni než google ale přeci. Celkově je to hodně dobrý prohlížeč. V počítači zde máte v levo lištu, kde můžete využívat různé pracovní okna, záložky a složky záložek. Je zde také něco jako chat s vaším telefonem v podobě opra flow. Nechybí zde ani přehrávač hudby. Z mobilní aplikace máte kompletní přehled, co vyhledáváte, dáváte do flowu a do záložek. Synchronizace fukguje skvěle.

Seznam

Seznam se vám bude líbit pokud používáte jeho služby, jako je e-mail, nebo se koukáte na novinky. Pěkné prostředí. Můžete se zde přihlásit na účet od seznamu, kde máte spolehlivou synchronizaci. Seznam nabízí tajé svoje populární aplikace o kterých se dozvíte na stránce aplikace seznam. Mobilní aplikace už tak dobrá není.

Firefox

Firefox je takový universální prohlížeč. Naleznete zde spolehlivé vyhledávání, záložky, přehledné prostředí atd. K prohlížeči existuje mobilní aplikace. Zároveň ale umí věci, které jiné prohlížeče neumí, jako je podpora nějakých aplikací, jako je daňový portál a spoustu dalších. Pokud tedy používáte funkce od microsoftu, googlu i seznamu, bude pro vás ideální firefox. Nebo pokud používáte aplikace, které právě tento prohlkížeč podporuje.

Odkzy pro instalaci pro windows

Opera Firefox Seznam Google

Odkazy pro instlalci Android OS

Opera Firefox Seznam Google Edge

Odkazy na instalaci pro Harmoni OS

Opera Prohlížeč Huawei Seznam

Zdroje