Apolerro Pixel

Kde vytvářet dokumenty

Kde vytvářet ty nejlepší textové dokumenty a jednoduše?

Kde můžete vytvářet textové dokumenty

Je spoustu alikací, na kterých lze vytvářet textové dokumenty. Spoustu lidí používá stažený word a další verze wordu. Nebo si můžete stáhnout službu na tvoření dokumentů vší formou. Je to spolehlivé a bezplatné. To je libbre office. Pak jsou tu ale nabídky od google, kde se moukneme na dokumenty google. Tam můžete tvořit dokumenty, které se vám synchronizují s google účtem. Dokumenty by se vám ukládaly na disk google. Nebo word od microsoft, který se vám také zobrazí v prohlížeči a ukládá se do one drive. Dokumenty od microsoftu i googlu můžete navíc vytvářet v mobilní aplikaci.

Microsoft Word

Soubory v této aplikaci vytváříte v prohlížeči. Můžete si zde vybrat i z šablon, nebo zvolit prázdný dokument. Má to zajjímavé funkce a stejné jako má každá jiná platforma.
Microsoft word patří do skupiny Microsoft Office 365

Otevřít v prohlížeči Instalovat pro andorid Instalovat pro Harmoni OS

Google dokumenty

V této aplikaci můžete vytvářet dokumenty. Aplikace je propojena i s některými ostatními aplikacemi google a pracujete přímo v prohlížeči pod vaším účtem google. Údaje se vám ukládají do disku google. Hlavní předností tohoto programu je ale spolupráce s více lidmi, kdy můžete úplně jednoduše sdílet dokument s jinými lidmi, které můžete označit jako editopry, nebo jen jako čtenáře. Zároveň můžete výsledný dokument vystavit na svůj web nebo získat odkaz.

Otevřít v prohlížeči Instalovat pro andorid

Zdroje