Jak nejlépe používat Apolerro Start

Otevřít Start

Co je Apolerro Start:

Apolerro Start je web na kterém naýleznete odkazy na soustu uýitečných aplikací. Zaujme Vás užitečnostínebo třeba zajímavým designem. Start naleznete na apolerro.cz/start. Ve startu naleznete vyhledávače, aplikace od Googlu nebo Microsoftu a další.

Jak používat Apolerro Start

Apolerro Start si můžete nastavit jako domovskou obrazovku Vašeho prohlížeče a tak využívat Start jako rychlí přístup k vašim oblíbeným aplikacím.

Nastavte si Apolerro Start jako domovskou obrazovnku prohlížeče

Nastavte si Apoelrro Start na domovskou obrazovnku svého prohlížeče. Jak v telefonu i tabletu. Na PC si můžete nastvit Apoelrro Start jako domovskou při spuštění. Na telefonu vlezte do prohlížeče > do nastavení > Domovská obrazovka > zvolte volnou řádku na kterou vložte: http://www.apolerro.cz/start. Na tabletu postupujte stejně. Na PC postupujte následovně: Vlezte do prohlížeče > do nastvení prohlížeče > Při spuštění > chrome: zvolte otevřít konkrétní stránku nebo skupinu stránek a na řádku vložte: http://www.apolerro.cz/start / edge: zvolte: otevřít tyto stránky a do řádky vložte: http://www.apolerro.cz/start.

Nainstalujte si Start jako aplikaci

Apoelrro Start si také můžete nainstalovat jako aplikace. Postupujte podle následovného postupu:

Na PC v Chrome:

Jděte na Apolerro Start > otevřete nabídku tři tečky v pravém rohu nahoře > klikněte na: další nástroje > vytvořit zástupce > zaškrtněte: otevřít v novém okně > klikněte na vytvořit >> klikněte na start ve windows > napiště: Apolerro Start > objeví se vám ikona Apolerro Start na kterou klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost: připnout na hlavní panel > a máte hotovo (na hlavním panelu byste měli mít nainstalovaný Apoelrro Start).

Na pc v Edge:

Jděte na Apoelrro Start > otevřete nabídku tři tečky v pravém horním rohu > klikněte na: Aplikace > Nainstalovat tento web jako aplikaci > klikněte na tlačítko nainstalovat > v objevené aplikaci a tabulce zaškrtněte: Připnout na hlavní panel > klikněte na tlačítko potvrdit > máte hotovo. (na hlavním panelu byste měli vidět Apolerro Start)